Venüs Kız Yurdu

2012 yılından beri İzmir'deki eviniz olarak kurmuş olduğumuz 260 öğrenci kapasiteli yurdumuz, öğrencilerimizin ailelerinden uzakta fakat yabancılık çekmeyeceği, evinde bulmuş olduğu sıcak aile ortamını ve rahatlığı yurdumuzda da yaşayabilmesi için 12 kişilik kadromuzla hizmet vermekteyiz.

0
Öğrenci Kapasitesi
0
Çalışan Personel
0
+
Öğrencimize Hizmet Verdik

Servis Hizmeti

8 yıl sürecince 1.500 e aşkın öğrenciye ev sahipliği yapmış olan yurdumuz İzmir’in Bornova ilçesi sınırlarında, Ege Üniversitesi’ne 5 dk, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’ne ise 20 dk. uzaklıkta olup gün içerisinde Üniversite sınırlarına 8 sefer yaparak servis hizmeti vermektedir.

Merkezi Konum

Yurdumuz merkezi konumda olması dolayısıyla öğrencilerin kendi ihtiyaçlarını rahatça giderebilecekleri çok sayıda alışveriş merkezi ile beraber sosyal alanlar mevcuttur.

24 Saat Güvenlik & Sınırsız İnternet

24 saat Özel Güvenliğin bulunduğu yurdumuzda, 24 saat sıcak su ve sınırsız internetin yanında sabahları açık büfe olarak (15 çeşit) kahvaltının yanında 4 çeşit akşam yemeği verilmektedir.

Bireysel Çalışma Alanı & Spor Salonu

Öğrencilerin sınavlarına hazırlanabilecekleri toplu ve bireysel ders çalışma alanlarının yanında, spor yapabilecekleri alanın yanında dinlenme alanları ve televizyon izleme alanı bulunmaktadır.

5 dakika

Ege Üniversitesi

10 Dakika

İzmir Otogar

35 Dakika

Tren İstasyonu

35 Dakika

İzmir Havalimanı